Mám od prírody veľmi lámavé, mäkké a štiepiace sa nechty

Otázka Mária

Dobrý deň, veľmi prosím o radu, dcéra používa prípravky emi a veľmi jej vyhovujú. Ja mám od prírody veľmi lámavé, mäkké a štiepiace sa nechty. Teraz som si dávala shelac a veľmi som im neprospela. Rada by som skúsila domácu starostlivosť emi vrátane konečnej úpravy s lakom (vraj nemusí schnúť??). Boli by ste tak veľmi hodná o poradila mi osvedčené prípravky?

Veľmi vám ďakujem za láskavosť.


Odpoveď Eva BIO-nails

Pekný deň, pani Mária,

veľmi rada Vám budem nápomocná s odporúčaním prípravkov na lámavosť a štiepenie nechtov, o ktorých píšete. Pokiaľ by sme sa mali baviť o klasickej starostlivosti, teda produktoch, ktoré nie sú určené do lampy, tak naozaj obrovsky skvelú skúsenosť mám už niekoľko rokov s hypoalergénnou profesionálnou značkou Kinetics. Ideálne je od tejto značky používať jeden zo spevňovačov ako podklad a následne aplikovať farebné laky, ak by ste chceli a na záver ukončovací lesk alebo Top s gélovým efektom. Navyše všetko kombinovať so skvelou keratínovou starostlivosťou, ktorá sa aplikuje okolo nalakovaného nechtu do kožičky, ideálne viackrát denne alebo, keď si nespomeniete, tak aspoň raz denne na noc

Ako spevniť nechty

Tu sú odkazy na osvedčené produkty proti lámavosti a štiepeniu nechtov:

Zvýhodnené sady na lámavé nechty

Ak by ste chceli využiť aj cenovo zvýhodnené sady, ktoré sú kombinované aj s farebnými lakmi podľa Vášho výberu, tak odkaz je tu:

 V tomto mesiaci máme akciu 2+1 zadarmo na všetky hypoalergénne farebné laky Solargel od značky Kinetics. Ak by ste chceli túto akciu využiť, odkaz je tu:

Tu je odkaz na moje video, v ktorom predstavujem všetky tieto produkty a ukazujeme od A až do Z celú manikúru, vrátane lakovania spevňovačom Shark a následne farebným lakom aj Topom:

Druhou variantou, ak máte lampu, je okamžité spevnenie prírodného nechtu špeciálnym produktom od značky EMI, ktorý sa volá Booster – rekonštrukcia prírodného nechtu.

Pokiaľ by ste tento produkt použili, tak budete mať nechty spevnené okamžite po použití a následne potom môžete pokračovať lakovaním klasickými produktmi, ktoré som Vám vyššie odporučila od značky Kinetics alebo je možné ďalej lakovať klasickými lakmi EMI z našej ponuky:

Tretím variantom spevnenia prírodného nechtu sú luxusné hypoalergénne Ceramic gél laky 2v1 od značky Kinetics, ktoré sú veľmi jednoduché na aplikáciu, výdrž je 3 týždne, v ponuke je 24 variantov farebností týchto spevňujúcich gél lakov. Tu je odkaz na ne:

Pokiaľ sa budete chcieť na čokoľvek ďalej opýtať alebo Vám niečo nebude jasné, tak sa samozrejme ďalej pýtajte alebo ešte lepšie volajte na moje číslo 777075875. Vždy Vám ochotne a podrobne poradím

Majte sa pekne, nech sa Vám darí a budem sa tešiť na spoluprácu s Vami.


 Odpoveď Márie

Vážená pani kolegyňa,

prijmite moju veľkú vďaka za Vašu rýchlu, erudovanú a nadmieru ľudsky milo odovzdanú odpoveď naozajstného odborníka.
Zaujal ma rad produktov aj skvele podané inštruktážne video.
Pred malou chvíľou som zaplatila objednávku a už mi nezostáva len sa tešiť na balíčekJ.
Ďakujem za láskavosť, mail si starostlivo zaarchivujem, u vás je naozaj z čoho vyberať.


Odpoveď Eva BIO-nails

Pekný večer, Mária,

naozaj veľmi Vám ďakujem za Váš nesmierne pozitívny, milý mail av neposlednom rade aj za dôveru v naše produkty, ktoré ste si objednali.
V dnešnej uponáhľanej dobe, keď je málo času na čokoľvek, si to obzvlášť vážim a verte, že ste ma nielen potešili, ale zároveň automaticky vykúzlili aj úsmev na tvári. A to sa fakt cení )

Váš balíček je už pripravený a zajtra sa vydá na cestu k Vám. Ako malé poďakovanie som Vám nechala pribaliť niekoľko vzoriek z našej skutočne skvelej prírodnej telovej kozmetiky. Verím, že Vás všetkých zaujmú.

Príjemné jesenné dni Vám prajem a nech sa všetko darí.