Rozdiel medzi gél lakmi

Otázka Zdenka

Dobrý deň,

Urobila som základnú prvú objednávku u vás na vyskúšanie z salónu, ale rada by som sa opýtala, nejako sa trochu strácam v množstve a označení vašich farebných gél lakov gél laky označené ako na fľaštičkách ako BB a EP každý má inú fľaštičku a sú rovnaké? Dajú sa obaja použiť rovno na prírodné nechty a sú bez výpotku... A gély ktoré sú tiež ale označené ako EP gél poliach sú klasický gél laky pri ktorých je nutné použiť base? Snáď som to napísala zrozumiteľne a predpokladám, že aj BB gél laky idú použiť na ktorúkoľvek modeláciu ako farebný gél, je to tak? Veľmi ďakujem za odpoveď Zdeňka


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani Zdeňko,

veľmi ďakujeme za Vaše otázky a samozrejme Vám na ne radi odpovieme. Áno, produktov máme veľa, je to dané aj tým, že predávame 2 značky – BIO NAILS a KINETICS. Chápeme teda, že ten, kto s našimi produktmi začína, sa určite môže horšie orientovať a určite je vždy skvelé sa radšej opýtať. Inak sme Vám samozrejme kedykoľvek k dispozícii aj na telefóne 777075875, pokiaľ by ste čokoľvek potrebovali poradiť alebo odporučiť. Profesionálkam, ktoré s našimi produktmi začínajú, navyše poskytujeme aj možnosť zadarmo zaškolenia s našimi produktmi v našej kamennej predajni v Zlíne. Ďalej sme tiež pre takúto dá sa povedať jednoduchšiu orientáciu profesionálkam pripravili v Blogu článok, v ktorom odporúčame úplne začínajúcim salónom, čo všetko budú potrebovať od A až do Z. Tento článok však možno uľahčí orientáciu aj Vám, sú v ňom priamo odkazy na naše najpredávanejšie produkty a článok Vás tak vlastne prevedie celým naším sortimentom. Odporúčanie produktov je vždy samostatne rozdelené na značku BIO NAILS alebo na značku KINETICS. Mrknite sa prosím na neho:

A teraz už k Vašim konkrétnym otázkam: BB laky one step máme uvedené v samostatnej kategórii, aby sme ich "oddelili" od klasických farebných gél lakov. Ide o bezvýpotkové laky do lampy, ktoré môžu byť aplikované priamo na prírodný necht bez podkladovej bázy a bez ukončovacieho Topu. Ale samozrejme, ako správne píšete, pokiaľ máte záujem tento farebný lak aplikovať do klasickej gélovej modeláže alebo do klasického gél lakového systému, tak áno, určite môžete. Ide teda o variabilný produkt, ktorý môžete využiť viacerými spôsobmi. Čo sa týka etikiet, tak pri tomto type laku máme momentálne dva varianty, pretože sme sa pred nedávnom rozhodli pre ich zmenu. Časť etikiet je teda ešte s pôvodným vzhľadom a časť je už s novým dizajnom :-))

Všetky tieto produkty sa ale volajú BB lak:

Čo sa týka označenia EP, tak pravdepodobne máte na mysli náš rad gél lakov EP NO HEMA, čo sú klasické farebné výpotkové gél laky, ktoré môžete dávať do gél lakového systému alebo do gélovej modeláže:

Inak všetky klasické gél laky máme uvedené v samostatnej kategórii, v ktorej nájdete podkladové gél laky, ukončovací gél laky, farebné gél laky, ale aj gél laky 2v1, ktoré sú veľmi obľúbené, pretože sa jedná o spojenie podkladového gél laku s farbou. Táto metóda je veľkým urýchlením času pre profesionálku, že nemusíte dávať zvlášť podkladový gél lak a zvlášť farebný gél lak – všetko je v jednom produkte. Nanesiete teda iba jednu alebo dve vrstvy a ukončovaciu Top. Úspora času až 20 minút :-)) Tomuto typu laku hovoríme "nude manikúra" alebo Ceramic gél lak. Tu je odkaz na celú kategóriu klasických gél lakov:

Veľmi Vám ďakujeme za dôveru v naše produkty a dovoľte nám Vás pozvať k nám na našu každoročnú tradičnú významnú akciu Deň otvorených dverí v našej kamennej predajni v Zlíne, a to vo štvrtok 14.3. 2024 od 9 do 17 hodín. Okrem bohatého občerstvenia Vás čakajú aj zľavy 20% na úplne celý sortiment, teda nielen nechtovú, ale aj tvárovú, telovú, vlasovú kozmetiku, bytové vône, sprchové gély a tuhé mydlá, Vás čaká bohaté občerstvenie, luxusný darček k nákupu v hodnote 60 € ešte aj tombola o ceny v hodnotách okolo 3500 Kč od značky Kinetics :-)) Táto akcia je vždy každý rok veľmi príjemným vyvrcholením našej spolupráce a komunikácie so zákazníčkami, ktoré sa k nám prichádzajú pozrieť zo všetkých kútov Českej i Slovenskej republiky Veľmi radi sa teda stretneme aj s Vami. Tu je odkaz na Deň otvorených dverí:

Majte sa veľmi pekne, prajeme Vám príjemný víkend a nech sa Vám všetko darí. Eva Plachá a tím BIO NAILS, tel. 777075875