Spevnenie prírodného nechtu po odstránení gélovej modeláže

Otázka Hana

Dobrý deň, prosím, poradíte mi produkty, ktoré si u vás môžu kúpiť na doma. Mala som gélové nechty, opatrne ich dostávam postupným skracovaním bane, pri dvoch nechtoch sú dole a prírodný môj necht je pochopiteľne zničený, je bolestivý na dotyk av niekoľkých vrstvách sa trepi. Máte veľa produktu, tak neviem, ktoré sú tie práve pre mňa.

Ďakujem moc Hana


Odpoveď Eva

Pekný deň, Hani,
veľmi ďakujem za Váš záujem o naše produkty a samozrejme Vám rada budem nápomocná s výberom. Ak by ste chceli teraz zostať pri prírodných nechtoch a dať si ich čo najlepšie do kopy prípravky, ktoré sú na to určené, tak z mojich skúseností určite by som bola za, aby ste zvolili kombináciu niekoľkých produktov. Ale najprv by som z nechtov profesionálnym pilníkom strednej hrubosti odstránila odpilovaním zvyšky gélových nechtov.

Po odstránení gélovej modeláže by som ďalej odporúčala na úpravu dĺžky a tvaru prírodného nechtu tento pilník

Na výrazné spevnenie prírodného nechtu je ideálny samoschnúci priehľadný nano lak Shark

Pokiaľ by ste mali záujem o spevňujúci lak, ktorý bude jemne zatónovaný s nude farebnosťou prekryje Vaše nechtové lôžko, ktoré môže byť poškodené, farebne nezjednotené či propilované, určite odporučím tento spevňujúci lak

Ďalej je ideálne súbežne so spevňujúcimi lakmi používať každý deň na noc špeciálne gélové tekutiny, ktoré obsahujú keratín a sú určené na to, aby sme zaistili, že nám z nechtového lôžka bude vyrastať oveľa kvalitnejší, pevnejší a tvrdší necht. Takýto produkt sa aplikuje vždy na noc, vtieraním a jemným vmasírovaním ako hore do nechtového lôžka, tak aj do nechtovej kožičky. Tento produkt sa používa denne, súbežne s tým, že sú nechty nalakované spevňujúcim lakom (priehľadným alebo zatónovaným.

Potom, čo by sa Vám nechty za pár týždňov pekne spravili, by bolo možné aplikovať aj luxusné laky na nechty Solargel, ktoré sú úplne úžasné nielen svojim šetrným netoxiským zložením, ale aj tým, že sú rýchloschnúce a vydržia na nechtoch krásne týždeň. Odlakujete ich akýmkoľvek odlakovačom.

Ďalšou možnosťou, ako krásne spevniť a vyživiť prírodný necht, je prastará japonská metóda úpravy prírodného nechtu P-shine. Jedná sa o vtieranie včelieho vosku (materskej kašičky) do prírodného nechtu. V odkaze nájdete nielen dokonalý popis produktu s postupom, ale aj video s aplikáciou.

Čo sa týka spevnenia nechtov, tak sú samozrejme ešte ďalšie možnosti, ale u tých je potrebné už mať UV/LED lampu a využívať rôzne systémy – napríklad BB lak alebo Gél lak. Tak pokiaľ by ste o ne mali záujem, dajte ma vedieť. Zatiaľ Vám zasielam odkaz na všetky možnosti úpravy prírodného nechtu na mojich stránkach tu:

Napíšte mi prosím, či ste s mojou odpoveďou spokojná alebo či ste chceli vedieť čokoľvek iné, čo som tu nespomenula alebo ste mali inú predstavu. Píšte, samozrejme Vám vždy a rada na čokoľvek odpoviem. Pekné dni a nech sa Vám všetko darí praje Eva