Gél lak farebný

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané krémové", vysoko pigmentované farebnosti, ktoré sú skrátka svojou hustotou "tak akurát"  a parádne kryjú už v prvej vrstve, a to vrátane svetlých farieb.

Všetky gél laky BIO-NAILS sú vhodné ako pre profesionálky, tak aj pre domáce využitie. Skrátka sú úžasné pre všetky ženy, ktoré dbajú na kvalitné certifikované produkty, s bonusom cenovej dostupnosti. Príjemné ploché štetce zaistia pohodlnú aplikáciu gél lakov v tenkých vrstvách bez toho, aby na povrchu gél laku zostávali nepríjemné ťahy štetcom.

#ShowMore#

Gél lak je vhodný pre každú ženu, ktorá chce svoje prírodné nechty výrazne spevniť a zároveň využiť extra dlhú výdrž, ktorú Gél lakový systém ponúka, čo sú 3 - 4 týždne. Gél lak je vhodný pre všetky typy prírodných nechtov, kratších aj stredne dlhých a môže veľmi dobre s výdržou obstáť aj pri manuálne namáhaných nechtoch. Aplikácia Gél laku je naozaj veľmi jednoduchá a je vhodná ako pre profesionálky, tak pre domáce využitie. Gél lakový systém znamená aplikáciu celkom 4 vrstiev Gél laku. Podkladového priehľadného, ​​potom dve vrstvy farebného Gél laku a na záver ukončovací priehľadný Gél lak s vysokým leskom, ktorý sa ponúka ako vo variante bezvýpotkové, tak aj s výpotkom.

Postup aplikácie gél laku BIO-nails na nechty

Najprv vykonáme manikúru, čo je dokonalá úprava tvaru a dĺžky nechtu profesionálnym papierovým pilníkom strenia hrubosti (napríklad pilník na prírodné nechty BIO-NAILS z jednej strany strednej a z druhej strany jemnej hrubosti 180/240). Len pre informáciu, hrubosť každého pilníka je vyjadrená číslom. Čím vyššie číslo (napr. 240), tým jemnejší je pilník, čím nižšie číslo, tým hrubší je pilník (napr. 100).

Ďalej vykonáme zatlačenie a odstránenie kožičky (napríklad pomocou pomarančového drievku či kovového zatlačovača a zrezávača kožičky Wirmet). Odstránenie kožičky je možné tiež vykonať brúskou, pomocou špeciálnych fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamienka (slzy) a guličky. Pred odstránením kožičky je ideálne aplikovať špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá zmäkčovač kožičky (cuticle remover). Jedná sa o nemastnú tekutinu, ktorú potrite kožičku, aby počas sekundy krásne zmäkla a podarila sa Vám tak ľahšie zatlačiť a odstrániť zrezávačom (alebo guličkou frézkou). Potom je však nutné zmäkčovač kožičky odstrániť pomocou buničiny, namočenej v troche vody. A to preto, že necht musí byť pred aplikáciou gel laku úplne čistý, bez tejto pomocnej tekutiny. V prípade, že máte kožtičky na nechte veľmi málo, nemusíte používať zrezávač kožečky, bude Vám stačiť kožičku iba zatlačiť.

Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme blokom (penovým pilníkom) strednej hrubosti, aby sme necht jednak povrchovo zrovnali, ale hlavne ho zbavili prirodzenej mastnoty. Necht by mal byť takto starostlivo zmatnený celoplošne, aby vyzeral ako "pocukrovaný". Oprášime povrch nechtu štetcom na oprašovanie. Od tejto chvíle už si nikdy nesiahajte na povrch nechtov, aby ste si ich opäť nezamastili.

Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail prep (alebo Fungian) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Nechajte zaschnúť na vzduchu.

alebo

Teraz si už na nechty opäť nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu (Primer alebo Bonder)

alebo

Ten nanášame vo veľmi malom množstve (veľa utrite štetec o hrot fľaštičky) iba na necht, nikdy nie na kožičku. Dbáme starostlivo na to, aby priľnavač nikdy nestiekol ku kožičke! Počkáme chvíľočku na naozaj dokonalé zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy., aby sme urýchlili schnutie priľnavača. Je veľmi dôležité, aby priľnavač bol dobre zaschnutý. U priľnavača vždy platí, že pokiaľ je ho vo fľaštičke už malé množstvo na dne, tak ho už lepšie ho vyhodiť a kúpiť si nový. Zvyškový priľnavač je totiž už veľmi spojený s prachom a prestáva byť pri konci funkčný.

Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového priehľadného gél laku v jednej tenšej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať.

alebo

alebo

alebo

Pokiaľ chceme nechty mať viac spevnené, môžeme aplikovať druhú tenkú vrstvu podkladového gél laku a vytvrdíme ho rovnakým spôsobom. Je tiež možné u tejto druhej vrstvy maličko vymodelovať C oblúk, vďaka ktorému budete mať zaistenú ešte vyššiu pevnosť, tvrdosť a odolnosť proti nárazom, ktorým sú denne nechty vystavené. A to hlavne v prípade, že sa venujete manuálnej práci. Nezabudnite vždy pretiahnuť spodný okraj nechtu. Po tejto druhej podkladovej vrstve nemusíte stierať výpotok. Ale keď ho zotrite (špeciálnou tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu) a následne povrch gél laku jemne prepilujete penovým pilníkom a oprášite oprašujúcim štetcom, bude to lepšie, pretože okrem porovnania tvaru ešte zaistíme následné lepšie priľnutie farebného gél laku a jeho prípadné "nesťahovanie sa" od krajov, ktoré niekedy môže nastať.

alebo

alebo

Potom aplikujeme akýkoľvek farebný Gél lak v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu tenkú vrstvu farebného Gél laku, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok.

Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Stierame výpotok iba v prípade, že sme na záver aplikovali výpotkový Gél lak. Zotretie výpotku vykonáme tak, že na buničinový štvorček aplikujeme čistič nechtov (cleaner) a mechanicky výpotok z povrchu nechtu zotrieme. Pokiaľ sme aplikovali bezvýpotkový gél lak (napríklad Quick finish), tak samozrejme nemusíme nič stierať. Na ukončenie je možné využiť nielen klasický priehľadný gél lak, ale tiež sú k dispozícii ukončovací bezvýpotkový gél laky s rôznym efektovým zatónovaním, napríklad do mliečna s jemným glitrom, do ružova, so striebornými alebo zlatými glitrami. Tieto ukončovacie efektové gél laky sú veľmi krásne a zaujímavé, môžu Vám alebo Vašej klientke ozvláštniť aj Vašu „starú farbu“, ktorá už sa Vám napríklad omrzela.

Na záver môžeme aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov a tiež hydratačný zamatovo hebký ľahký krém na ruky, ktorý ich krásne zjemní, prevonia a zvláčni, ale bez pocitu mastnoty. Hotovo!

alebo

a ďalej

Odstránenie gél lakového systému BIO-NAILS

Vykonáva sa pilovaním pomocou profesionálneho papierového pilníka strednej hrubosti, napríklad 100/180.

Nebojte sa prosím pilovania! Pokiaľ budete postupovať rozumne a podľa našich rád, nikdy si Vaše prírodné nechty nepoškodíte. Najprv teda začneme povrch Gél laku odpilovávať hrubšou stranou pilníka (100). Potom, čo je väčšina farebného Gél laku odstránená, pokračujeme jemnejšou stranou pilníka (180), až do úplného odstránenia farebného Gél laku. Potom už nechty iba dohladíme jemnejším penovým pilníkom. Nikdy sa nesnažte odpilovať aj pôvodnú podkladovú vrstvu gél laku. Tá na nechte neustále zostáva a tým si vlastne ochraňujeme naše prírodné nechty pred postupným oslabovaním zbytočným prílišným pilovaním. Vďaka tejto opatrnosti aj pri dlhodobom používaní sa nemusíte obávať oslabenia Vášho prírodného nechtu.

Potom, keď chceme ihneď znovu aplikovať Gél lak, robíme všetko úplne rovnako, ako pri prvej aplikácii.

Ďalšou možnosťou je odstránenie gél lakového materiálu za pomoci brúsky, s vhodnou frézou, najlepšie kónického tvaru (ktorá sa zužuje) z tvrdokovu, napríklad karbidu, wolframu alebo keramiky.

Nahá (holá) manikúra

Gél lakový systém je v našej ponuke veľmi široký, môžete mať tiež tzv. zatónované podkladové gél laky alebo gél laky 2v1, ktoré sú vhodné na tzv. "nahú manikúru". Táto varianta je veľmi jednoduchá, pretože zatónované gél laky sú vlastne kombináciou gél laku na prírodný necht a jemné farby dohromady. Ide teda o jedinečné, jemne zatónované gél laky, v prekrásnych nude odtieňoch. Týmto gél lakom dávajú prednosť konzervatívne ženy, ktoré nechcú na nechtoch akejkoľvek farebnosti a chcú iba „nádychové“, polopriehľadne rôzne tónované produkty alebo tiež ženy v zdravotníctve a ďalších profesiách, kde je kladený dôraz na krásny vzhľad nechtov, avšak bez výrazných tónov. Na záver tejto "nahej manikúry", ktorú je ideálne vždy aplikovať v dvoch tenkých vrstvách, vždy určite odporúčame ukončovací gél lak, napríklad bezvýpotkový Quick finish.

Samozrejme, ak sa rozhodnete, že chcete aplikovať na zatónovaný gél lak 2v1 akýkoľvek farebný gél lak, tak určite môžete a budete postupovať rovnako, ako by išlo o priehľadný podkladový gél lak.

Všetky farebné Gél laky BIO-NAILS je možné využiť ako do klasickej gélovej modeláže, tak aj na poly gél alebo akrylový materiál. Skrátka s nimi je možné pracovať rovnako, ako s farebnými gélmi.

Malinkatá rada

Pokiaľ chcete nechty výrazne spevniť, určite odporúčam podkladový Gél lak aplikovať v dvoch vrstvách. A to tak, že prvá vrstva môže byť veľmi tenká a pri druhej vrstve sa snažte málinko vymodelovať C oblúk nanesením Gél laku pozdĺžne na povrchu nechtu a štetcom ho málinko vymodelovať do oblúčika. Takto spevnený základ potom následne oveľa viac obstojí pri nárazoch a nechty spoľahlivo vydržia až 3-4 týždne. Druhou vrstvou je možné tiež málinko predĺžiť necht na papierovú šablónku. K tomuto modelovaniu a výraznému spevneniu nechtov je absolútne perfektný podkladový gél lak Grafen, ktorý má málinko hustejšiu konzistenciu a jeho tvrdosť je skutočne neuveriteľná.

Některé ženy mohou mít tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje. Těmto ženám se stává, že i když zcela správně dodrží postup, gel lak jim nevydrží a postupně z celého povrchu nehtu odpadá. Zvýšená potivost nehtů jim tedy způsobí, že i když si pečlivě odmastily nehty postupně na všech prstech, tak ve skutečnosti se stane, že nejdříve odmašťované nehty jsou po chvíli opět zcela mastné, jako by se vůbec neodmašťovaly. V tomto případě je pak nutné postupovat po jednom nehtu. Tedy odmastíme Nail prepem jeden nehet, aplikujeme přilnavač gelu a ihned aplikujeme první tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu. Takto postupujeme s každým nehtem, abychom zabránili časovou prodlevou opětovnému promaštění nehtů. Poté, co všechny nehty mají první podkladovou vrstvu, můžete v klidu dodělat dle návodu celý gel lakový systém.

Pokud Vám produkty nevydrží dle Vašich představ, a myslíte si, že postup děláte správně, příčinou také mohou být různá onemocnění či hormonální výkyvy, například štítná žláza, těhotenství, kojení, antibiotika, nasazení či vysazení antikoncepce a samozřejmě i zvýšený stres. Vše je pak vhodné konzultovat s námi, vždy se snažíme hledat řešení.

Najpredávanejšie

Cena

616
1616

Značky

Farba

Typ farby

Zobrazených položiek: 79
sada gel lak amazing 3kusy
€15,70 / sada
€19,67 (–20 %)

Zvýhodnená sada Gél lak 3 kusy. Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša...

BN-SADA/GEL/LAK/3
001 amazing
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-001
bio nails gel polish 0002
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-002
bio nails gel polish 0005
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-005
bio nails gel polish 0006
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-006
bio nails gel polish 0007
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-007
bio nails gel polish 0012
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-012
bio nails gel polish 0013
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-013
bio nails gel polish 0014
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-014
015 amazing
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-015
bio nails gel polish 0017
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-017
bio nails gel polish 0021
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-021
026 amazing
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-026
bio nails gel polish 0029
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-029
bio nails gel polish 0030
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-030
bio nails gel polish 0031
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-031
bio nails gel polish 0032
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-032
bio nails gel polish 0033
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-033
bio nails gel polish 0034
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-034
bio nails gel polish 0035
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-035
bio nails gel polish 0036
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-036
bio nails gel polish 0037
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-037
bio nails gel polish 0038
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-038
bio nails gel polish 0039
€6,56 / ks

Rad profesionálnych farebných gél lakov BIO-NAILS Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané...

BN-GL-039
Hore
Ďalšie produkty
79 položiek celkom