Lámavé a štiepiace sa nechty

Otázka Martina

Trepia a lámu sa mi nechty na rukách...


Odpoveď Eva

Pekný deň, Martino, čo sa týka problémov s lámajúcimi a strapkajúcimi sa nechtami, tak určite pre Vás máme riešenie. Veľmi by nám pomohlo, keby sme vedeli, akú konkrétnu prácu vykonávate a ako veľmi máte nechty namáhané, ale nevadí, aj keď ste toto nespresnili, tak samozrejme radi poradíme. Ale predtým, než odporučíme produkty z našej ponuky, tak by sme Vám chceli dať aj také tie všeobecné rady, ktoré možno viete, ale možno aj nie :-)) Čistiace prostriedky veľmi oslabujú prírodné nechty. Preto Vám pri upratovaní odporúčame používať kvalitné rukavice, ktoré zabránia styku nechtov s chemickými zložkami, ktoré nechty vysušujú a oslabujú.

Kvalitu prírodného nechtu tiež výrazne ovplyvňujú hormonálne zmeny – tehotenstvo, dojčenie, obdobie prechodu a prípadné ochorenia, ako je napríklad štítna žľaza či cukrovka. Veľkým "nepriateľom" je aj vysoký dlhodobý stres, ktorý samozrejme tiež bude mať vplyv.... Vždy je ideálne sa zamerať na pestrú stravu, vrátane potravinových doplnkov na podporu kvality nechtov. V lekárňach Vám určite radi poradia. Nám osobne sa veľmi osvedčili riasy Spirulina, Chlorella a taktiež máme veľmi dobrú skúsenosť s kolagénom. Oslabené nechty je ideálne udržiavať skôr krátke a skracovať ich profesionálnym pilníkom tej najjemnejšej hrubosti, teda 240/240.

Z našej ponuky sú to napríklad tieto:

.
.

Nechty sa snažte pilovať vždy jedným smerom, ale keď sa to nepodarí, tak nevadí. A teraz už ku konkrétnym produktom. Máme pre Vás viac variantov možností, je už potom na Vás, pre ktoré sa rozhodnete, ktoré Vám budú viac sympatické. Najviac máme predávané klasické spevňovače nechtov a do kombinácie k týmto spevňovačom našim zákazníčkam odporúčame keratínové výživné vitamínové emulzie. Nejedná sa o laky, ale o séra, ktoré sa vtierajú priamo do celej plochy nechtu a kožičky alebo v prípade, že je necht nalakovaný, tak do okolia nechtov, teda kožičky. Tu sú odkazy na viac produktov - spevňovačov a taktiež na viac keratínových výživ z našej ponuky:

.
.
.
.
.

Pokiaľ Vás tieto produkty zaujmú, tak určite pre Vás máme aj ponuku cenovo zvýhodnených štartovacích sád, v ktorých nájdete aj nami odporúčané produkty s cenovým zvýhodnením 20%

Ďalším variantom, ako podporiť kvalitu prírodných nechtov, je prastará japonská metóda úpravy prírodného nechtu P shine. Je to síce trošku beh na dlhšiu trať, ale určite keď sa vydrží, tak sa s touto metódou dokážu nechty krásne ozdraviť a vyživiť. Pri produktoch máme veľmi podrobné video aplikácie.

Tu je odkaz:

Vysoký lesk prírodného nechtu môžete stále udržovať špeciálnymi leštičkami na prírodné nechty:

.
.

Ďalším variantom pomoci je produkt Booster od značky EMI, s ktorým máme veľmi dobrú skúsenosť, ale treba upozorniť na to, že tento produkt je potrebné vytvrdzovať v lampe. Nejedná sa o gél, postup aplikácie tohto produktu je špecifický, kedy sa začína zafénovaním produktu do prírodného nechtu a následnom vytvrdnutí.

Odkaz je tu:

.

Majte sa veľmi pekne av prípade akéhokoľvek ďalšieho dotazu píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS