Slabé a lámavé nechty

Otázka Michaela

Už nejaký čas mám slabé a lámavé nehty, skúšala som vitamíny ale zatiaľ nič nefunguje, poradili by ste mi prosím čo dál?


Odpoveď Eva

Pekný deň, Michaelo, čo sa týka snahy o zvýšenie kvality nechtov, tak je ideálne prepojiť viacero produktov dohromady. Určite ste postupovali správne, keď ste zvolili vitamíny, veľmi dobre zaberá aj Kolagén. Z našej ponuky by som Vám odporučila špeciálne sérum s obsahom keratíny, koloidného zlata a panthenolu. Jedná sa o Gold elixír, jeden z našich najpredávanejších produktov.

.

Ďalej by som určite odporučila jeden zo skvelých spevňujúcich lakov na nechty, od tej istej značky, teda Kinetics. Na prvé miesto dávam spevňovač Nano rhino, ktorý dokáže po dobu troch dní uvoľňovať do prírodného nechtu výživné, spevňujúce a vitamínové zložky. Jedná sa o luxusný rýchloschnúci lak na nechty v krásnej telovej farbe.

.

Druhou variantou je priehľadný spevňujúci lak na nechty Nano shark, ktorý je tiež luxusný a krásne dokáže prírodné nechty spevniť.

.

Samozrejme už potom záleží na Vás, či na spevňujúci lak na nechty by ste si ešte chceli aplikovať niektorý z obrovskej ponuky farebností lakov na nechty Solargel:

Na záver potom ukončovací vysoký lesk Top s gélovým efektom:

.

V ponuke máme aj cenovo 20 percent zvýhodnenú sadu, v ktorej nájdete všetko pre manikúru a lakovanie, vrátane spevňovača a keratínovej výživy Gold elixir:

.

Tu je potom odkaz na ďalšie sady:

Tu je potom odkaz na naše veľmi podrobné video, ako si urobiť správne manikúru a aplikáciu spevňovača Nano shark, vrátane ďalšieho lakovania farebným lakom Solargel, s výdržou 7 dní:

Všetky produkty od značky Kinetics sú profesionálne, v hypoalergénnej kvalite. Mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti a verím, že aj vám by mohli pomôcť.

Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá BIO NAILS