Školenia a odporúčania produktov

Otázka Marcela

Dobrý večer, uvažujem o Vašom kurze nechtovej modeláže a rada by som sa spýtala na informácie o kurze a tiež na základnú sadu pre prácu s umelými nechtami. Čo všetko je potrebné, cena atď.

Ďakujem veľmi.


Odpoveď Eva

Pekný večer, slečna Marcelo,

veľmi Vás zdravím zo Zlína a rada Vám píšem informácie ako k školeniu, tak aj k sade na gélovú modeláž.
Čo sa týka školenia u nás, tak je vždy individuálna, takže ste na ňom iba Vy a Vaša školiteľka, ktorá sa Vám plne venuje v podstate celý deň. V našej ponuke sú 4 profesionálne značky a Vy si môžete vybrať, s ktorou z nich chcete pracovať.
BIO-nails, Truscada, Kinetics alebo E.MI. Ideálne je, keď prídete v deň školenia s prírodnými nechtami, bez gélovej modeláže. Pokiaľ Vám to vyhovuje, môžete si priviesť svoju "modelku". Záleží len na Vás, čo Vám viac vyhovuje, či chcete robiť gélové nechty sama sebe alebo Vašej "modelke". Školiteľka Vás naučí nielen základy manikúry a všetko, čo je spojené s úpravou kožičky pomocou frézky, ale aj predlžovanie nechtov gélom na papierovú šablónku. Samotnú modeláž Vám môže ukázať s viacerými materiálmi, a to nielen s klasickými gélmi, ale aj tzv. polygélom. Ukáže tiež jednoduché zdobenie nechtov alebo aj francúzsku a babyboomer. Školenie má prestávku jednu hodinu na obed (väčšinou chodíme do vedľajšieho centra Zlaté jablko) a po obede sa pokračuje v práci. Školenie väčšinou končí medzi 16 – 17 hodinou. V tento deň odchádzate Vy (alebo Vaša modelka) nielen s gélovými nechtami, ale aj s certifikátom. Cena je 3000 Sk a po ukončení je možný nákup produktov v našej predajni (platba v hotovosti aj kartou). Vždy sa Vám budeme plne venovať aj s radami ohľadom nákupu vhodného materiálu a rešpektujeme vždy finančné požiadavky konkrétnej zákazníčky.

Pokiaľ by ste sa teda rozhodli pre školenie u nás, stačí sa iba ozvať písomne ​​alebo telefonicky (777075875) a napísať ma číslo na Vás. Ja už by som kontaktovala jednu z našich školiteliek a tá by sa Vám sama ozvala, aby ste si spolu dohodli termín, ktorý bude vyhovovať ako jej, tak aj Vám ) Školenia pre mňa vykonáva buď Ing. Petra Ducháčková (salón Beautyful Zlín) alebo Bc. Ivana Zlámalová (salón Orchidea Otrokovice).
Čo sa týka Vašej otázky, čo všetko budete potrebovať na gélovú modeláciu, tak je ideálne sa pozrieť na našu sadu, ktorá má 15% zvýhodnenie. Súprava obsahuje naše najpredávanejšie hypoalergénne BB gély s obsahom sklených vlákien. Samozrejme si túto nastavenú sadu kupovať nemusíte a môžete si sama zvoliť akékoľvek iné produkty z našej ponuky ) Ale len aby ste mali predstavu, čo všetko je skrátka ku gélovej modeláži potrebné.

Ďalej Vám tu zasielam odkaz na podrobný postup gélovej modeláže

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte ďalej kontaktovať.
Eva